• O nas

Sklep automatyka-bramker.pl

...dostarcza profesjonalnych rozwiązań w zakresie automatyki do bram wjazdowych i garażowych od wielu lat.

Dobrze dobrana a także poprawnie zamontowana i skonfigurowana automatyka bramowa to podstawa długoletniej bezawaryjnej pracy, dlatego na etapie doboru i montażu służymy pomocą telefoniczną.

Poprzez lata zdobytych doświadczeń jesteśmy gotowi na różnorodne potrzeby naszych Klientów, dobór odpowiedniej automatyki nie stanowi dla nas problemu - wystarczy skontaktować się z nami.
 onas1(1).png
onas-4.png
Satysfakcja klienta

Przez wiele lat działalności zaufało nam wielu kontrahentów. Zadowolenie i satysfakcja klientów z naszej obsługi jest zawsze najważniejsza.

Rzetelność naszej firmy potwierdzają opinie w największych portalach i serwisach jak Opinie Google, Ceneo, Twojeopinie.com

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientami. Zamówione towary staramy się wysyłać w ciągu 1-2 dni.
Autoryzowany Dystrybutor Beninca

Nasi instalatorzy montują automatykę Beninca u naszych klientów od niemal 20 lat ! Doskonale znamy napędy które sprzedajemy i instalujemy. Autoryzację możesz łatwo sprawdzić na stronie producenta.

U nas masz pewność zakupu oryginalnych produktów. Chętnie dobierzemy i zamontujemy automatykę do Twojej bramy - działamy w obrębie podkarpacia.
 regionalny(2).png
 o-nas2(1).png
 

Profesjonalny serwis pogwarancyjny 

Oferujemy również serwis pogwarancyjny jako autoryzowany dystrybutor marki Beninca na podkarpaciu.

Posiadamy części zamienne oraz chęci i umiejętności serwisu siłowników i akcesoriów :) Zapraszamy do wizyty w naszym stacjonarnym biurze w Rzeszowie